TARPTAUTINIS MOKSLINIS – PRAKTINIS SEMINARAS „Nuotoliniai metodai gamtinių ekosistemų tyrimuose: privalumai ir iššūkiai”

Įvykęs renginys: 2021.10.12

2021 m. spalio 12 d. Gamtos tyrimų centre vyko seminaras „Nuotoliniai metodai gamtinių ekosistemų tyrimuose: privalumai ir iššūkiai“, kurio metu buvo pristatyti Lietuvoje ir Bulgarijoje taikomi nuotoliniai tyrimų metodai pasitelkiant bepiločius orlaivius ir palydovines nuotraukas. Aptarti šių metodų taikymo principai, problemos, privalumai ir galimybės.

Pranešimai:

  • Baigiamasis projekto „LIFE gebėjimų stiprinimas Lietuvoje“ renginysĮvykęs renginys: 2021.03.16

    2021 m. kovo 16 d. nuotoliniu būdu vyko Aplinkos ministerijos ir Aplinkos projektų valdymo agentūros suorganizuota vaizdo konferencija „LIFE programa – aplinkos, klimato ir energetikos iššūkių sprendimui“. Tai baigiamasis projekto „LIFE gebėjimų stiprinimas Lietuvoje“ (LIFE LT) renginys. Renginyje projekto vadovė J. Koreivienė pasidalino žiniomis apie „žydinčius“ vandenis ir pristatė projekto „AlgaeService for LIFE“ metu sukurtą […]

  • Projekto valdymo grupės 8-asis pažangos vertinimo susitikimasĮvykęs renginys: 2020.08.13

    Anykščiuose įvyko projekto valdymo grupės 8-asis pažangos vertinimo susitikimas. Susitikime dėl COVID-19 negalėjo dalyvauti Lenkijos partneriai. Susitikimo metu aptartas įvykęs seminaras „Dumblių surinkimo Šventosios upėje demonstravimas“, melsvabakterių ir makrodumblių biomasės rinkimo logistika ir kiti aktualūs klausimai.

  • Seminaras "Dumblių surinkimo Šventosios upėje demonstravimas"Įvykęs renginys: 2020.08.12

    2020 m. rugpjūčio 12 d. Anykščiuose vyko demonstracinis seminaras „Dumblių surinkimo Šventosios upėje demonstravimas“, kurio metu kartu su projekto partneriais iš Lenkijos buvo pristatyti projekto uždaviniai ir veiklos, aptartos vandens telkinių „žydėjimo“ problemos, vandens kokybės gerinimo ir dumblių biomasės kaip žaliosios trąšos panaudojimo būdai. Seminaro metu lauko sąlygomis buvo demonstruojami nuotolinių tyrimų metodai panaudojant bepilotes […]

The content of this page is the sole responsibility of the authors. The information reflect solely the views of their authors and can in no way be taken to reflect the views of the European Commission. The Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.


Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami atsakyti į jūsų žinutę. Plačiau skaitykite "Privatumo politika"